Jesteśmy inkluzywni

onas

I'll show you how

IMG-5417-2

psycholożka, psychoterapeutka

Psycholożka, socjoterapeutka, psychoterapeutka psychodynamicznaw trakcie całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła psychodynamiczne studium socjoterapii i psychoterapii młodzieży. Uzyskała także tytuł doktora nauk w dyscyplinie biologii, realizując badania z zakresu neurofizjologii i toksykologii. Jest także autorką  publikacji naukowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.  W terapii indywidualnej pracuje w oparciu o podejście psychodynamiczne i psychoterapię skoncentrowaną na przeniesieniu (TFP). Współpracuje także z innymi psychoterapeutami jako koterapeutka w terapii par. Na co dzień pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi. W swojej pracy zajmuje się głównie leczeniem zaburzeń osobowości m.in. zaburzeniem osobowości borderline, narcystycznym zaburzeniem osobowości oraz pomocą w kryzysach rozwojowych jakie mogą doświadczać m.in osoby wkraczające w dorosłość i młodzież. Pomaga również w zakresie pracy związanej z psychoseksualnością.W pracy kieruje się kodeksem etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a własną pracę poddaję regularnym superwizjom.

12c04101cb88f62fdbb4932873603f04

psycholog, psyhoterapeuta

Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności. Psychoterapeuta psychodynamiczny TFP, ukończył całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego, kierując się zasadami etyki poradnictwa psychologiczno-seksuologicznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, partnerską, psychoedukacje i poradnictwo indywidualne i partnerskie (małżeńskie).

Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego PTS, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej PTPPd,
Stażysta w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, uczeń Szkoły Terapii Seksualnej.